Головна » Спеціалісти клініки » Стоматолог » Стоматолог

Стоматолог
Лікар стоматолог І категорії - Марків Ігор Ярославович

Лікар стоматолог - Штангерт Богдан Зійновійович

Ніщо не прикрашає людину, як посмішка. Якщо в людини здорові білі зуби, вона посміхається частіше, а це, як відомо, продовжує життя. На жаль, візит до стоматолога звичайно відкладається «до останнього», хоча тепер кожен школяр знає: чим більше запущене захворювання, тим не приємніша процедура лікування. Стан зубів, ясен і слизової оболонки свідчить про відношення людини до свого здоров’я та рівень культури. Сяючі та чисті зуби прикрашають як жінку, так і чоловіка.


Підхід до лікування пацієнтів із захворюваннями зубів має бути всебічним із комплексним обстеженням та лікуванням усього організму.

Окрім естетичних міркувань, стан зубів впливає на весь організм. Хворі зуби є джерелом інфекції, вони можуть спричини різні захворювання – гайморит, тонзиліт, а також погіршити перебіг інших хвороб (серця, нирок та суглобів). Однак мало хто задумується, з чого це починається. Ротова порожнина – початкова ланка травного тракту, яка є «дегустатором». Які імпульси підуть з рота до шлунка і кишечника, настільки успішною буде їх робота. В свою чергу, на слизову оболонку ротової порожнини, тканини пародонта і сам зуб негативно впливають на захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, ендокринної системи, зниження імунітету, дефіцит вітамінів і мікроелементів. Якщо ж ви були у стоматолога півроку чи рік тому, радимо не зволікати і звернутись до лікаря, навіть якщо зуби вас не турбують. Фахівці «Клініки «Медікус» проведуть повне обстеження та допоможуть з’ясувати істинну причину недуги.


      
Категорія: Стоматолог | Додав: nostra (08.06.2008)
Переглядів: 1362 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018