» Консультація з лікарем » Скажіть "так" красивій шкірі [ ]


Домашній догляд за ефективністю не можна порівняти із салонними процедурами, крім того, у косметолога ви економите свій час, сили і можете отримати безліч позитивних емоцій від чудовго результату професіонала.

Це мезотерапія, омолоджувальні ін'єкції, ефект від яких є стійким від 5 місяців і більше. Вони створені для кожної зони обличчя і мають миттєвий результат. Також пілінги фруктовими кислотами, які проводять поетапно із наростанням концентрації діючої речовини, дають змогу вирівняти тон і рельєф обличчя, відновити колір і пружність шкіри.
Також моделюючі маски із використанням сироваток із ефектом ревіталайзингу (оживлення), лімфодренаж.
Значного результату можна досягти за допомогою апаратної косметології.
Але найголовніший аспект в омолодженні - постійність, дисциплінованість, системність у виконанні тих чи інших процедур.

Чудовою процедурою в цей час є парафінотерапія для рук, яка не має вікових обмежень і протипоказань (за винятком ран і опіків на руках). Основне завдання парафінотерапії  - зволоження і очищення шкіри. Під час цієї процедури активізуються обмінні процеси, відновлюються власні функції, очищуються пори, ідеально всмоктуються лікарські речовини. Словом, чудовий результат, за 40 хвилин у вас ідеальні руки.
      Також взимку спостерігаються постійні перепади температури, які негативно впливають на шкіру, викликаючи обезводнення, лущення, розширення кровоносних судин.
       Косметолог допоможе вам вирішити проблеми за допомогою живильних масок, масажу, атравматичних чисток, гальвалізації з лікарськими розчинами, дарсонвалізацією обличчя та ін.

  1. Правильно доглядати за шкірою обличчя: очищати лице і шию вранці і ввечері, користуватися в домашніх умовах масками, щодня використовувати зволожуючий крем. Ніколи не лягати спати із косметикою на обличчі, і, звісно, щомісяця відвідувати косметолога.
  2. Уникати сонячного опромінення.
  3. Правильно харчуватися, не зловживати курінням і алкоголем, уникати необгрунтованих дієт. До слова, одна моя знайома зсилалась на дієту із морепродуктів, розшифровуючи її як "море продуктів, які я їм".
  4. Уникати стресів, повноцінно відпочивати, вчасно лікувати супутні хронічні захворювання.
  5. Обов'язково займатися спортом і робити аеробіку для м'язів обличчя і шиї.

Обов'язково. Для проведення чисток, адже зміна гормонального фону у підлітковому віці потребує лікарської корекції; і для навчання правил догляду за шкірою. Шкірі дуже легко нащкодити і 80% дівчат мають 2 проблеми: або вони не змивають по 2-3 дні, або занадто рано починають користуватися різноманітною дешевою косметикою у великих кількостях. Самостійне травматичне видалення вугрів, прищів веде до незворотніх рубцевих змін і занесень інфекції. Тому легше попередити проблеми, ніж їх вилікувати.


Copyright MyCorp © 2018